Всеукраїнський футбольний турнір серед адвокатів «Адвокатська співдружність 2019»

Наступного уїк-енду 21 та 22 вересня 2019 року у м. Харкові відбудеться традиційний Всеукраїнський футбольний турнір серед адвокатів «Адвокатська співдружність 2019».

Вже другий рік поспіль до участі у змаганнях запрошується команда Ради адвокатів Сумської області «Зірка».

Окрім нашої команди участь у турнірі підтвердили два колективи з Харкова – АФК «Олімп» та АФК «Харків», збірна команда адвокатів м. Одеси, АФК «Лтава» (Полтавська область), «Чернігів – місто легенд», «Січ» (Запорізька область), ADVOTEAM RIVNE, «Адвокати Полісся» (Житомирська область), «СКІФ» (Кіровоградська область), «EVRIS-Київщина» (Київська область), «Львівські леви».

Нагадаємо, що минулого 2018 року наші спортсмени у запеклій боротьбі здобули перемоги над командами «Українські адвокати» (м. Київ),  «Січ» (Запорізька область), «EVRIS-Київщина» (Київська область) та стали володарями Кубка Надії.

Жеребкування турніру заплановане на 18-00 годину 20 вересня 2019 року, а матчі проходитимуть на спортивних майданчиках Центрального парку культури та відпочину імені Максима Горького по вул. Сумській, 81, починаючи з 11-00 години у суботу та з 10-00 у неділю.

Участь команди Ради адвокатів Сумської області «Зірка» у цьогорічних змаганнях стала можливою завдяки підтримці групи компаній «Агропросперіс», www.agroprosperis.com, − найбільшого виробника і експортера агропродукції Чорноморського регіону. «Агропросперіс» управляє 40 агровиробничими компаніями та 12 елеваторами, які постачають на світові ринки понад 3 млн. т агропродукції на рік. Група розвиває інноваційну сервісну платформу для малих та середніх агровиробників. Інвестор − NCH Capital (США).

Сумщина є одним з ключових регіонів діяльності «Агропросперіс». В області успішно працюють 11 компаній Групи: «Ворожбалатінвест», «Ряснянське», «Біо Лат», «Білопілля Агро», «Білопілля Агросвіт», «Кролевець-Агро», «Глухів-Агроінвест», «Карла Маркса-2», Білопільський, Дубов’язівський та Кролевецький елеватори.

Компанії «Агропросперіс» активно підтримують розвиток інфраструктури та спорту в регіонах своєї представленості, за що висловлюємо їм вдячність!

Шановні колеги, запрошуємо Вас і Ваших близьких до гостинної Першої столиці, підтримати команду сумських адвокатів!!! Обіцяємо, Вам буде на що подивитися. Let’s go to Kharkiv!!!