Відкрито реєстрацію на вебінар для адвокатів Сумської області на тему: “Тактика захисту адвокатом прав клієнта у справах, що виникають при спадкуванні за законом”

Шановні колеги!

Відкрито реєстрацію на вебінар  для адвокатів Сумської області на тему: “Тактика захисту адвокатом прав клієнта у справах, що виникають при спадкуванні за законом”,  лектор Кухарєв О.Є.

Вебінар відбудеться 16.07.2021 року о 16-00 год.

Нагадуємо, що для реєстрації на вебінар для адвокатів Сумської області вам необхідно зайти на сайт Центру акредитації Вищої школи адвокатури, авторизуватись в особистому кабінеті, обрати необхідний вебінар та подати заявку на реєстрацію, після отримання якої Радою адвокатів Сумської області буде підтверджена ваша участь у вебінарі.

Повідомлення про підтвердження реєстрації буде надіслано на вашу електронну адресу.

Після формування списку учасників кожному на електронну адресу в день проведення вебінарів за годину до початку реєстрації буде надіслано посилання на ютуб – канал, де буде відбуватись трансляція вебінару.

Просимо звернути увагу, що за 60 хв. до початку вебінару зявиться QRкод (на вхід), який вам необхідно буде відсканувати за допомогою свого телефону  для підтвердження своєї участі у вебінарі.  

Для сканування QRкоду вам необхідно встановити на свій мобільний телефон сканер  QRкодів.

Після закінчення вебінару на екрані зявиться QRкод (на вихід), який також необхідно буде відсканувати.

По закінченню вебінару вам буде нараховано 2 бали, повідомлення про що буде надіслано вам Центром акредитації ВША на електронну адресу, а також відображатись у вашому особистому кабінеті.

Рада адвокатів Сумської області