Відкрита реєстрація на вебінар для адвокатів Сумської області, проведення якого заплановано на 18.09.2020 року.

Семінар

Шановні колеги!

 Реєстрація на вебінар для адвокатів Сумської області, проведення якого заплановано на 18.09.2020 року з 16-00 год. до 18-00 год. відкрита.

Для реєстрації на вебінар  вам необхідно зайти на сайт Центру акредитації Вищої школи адвокатури, авторизуватись в особистому кабінеті, обрати необхідний вебінар та подати заявку на реєстрацію, після отримання якої Радою адвокатів Сумської області буде підтверджена ваша участь у вебінарі. Повідомлення про реєстрацію буде надіслано на вашу електронну адресу.

Після формування списку учасників кожному на електронну адресу (орієнтовно 17-18 вересня 2020 року) буде надіслано посилання на ютуб – канал, де буде відбуватись трансляція вебінару.

Просимо звернути увагу, що за 30 хв. до початку вебінару з’явиться QR – код (на вхід), який вам необхідно буде відсканувати за допомогою свого телефону для підтвердження своєї участі у вебінарі.  

Після закінчення вебінару на екрані з’явиться QR – код (на вихід), який також необхідно буде відсканувати.

По закінченню вебінару вам буде нараховано 2 бали (з  етики), повідомлення про що буде надіслано вам Центром акредитації ВША на електронну адресу, а також відображатись у вашому особистому кабінеті.

Рада адвокатів Сумської області