Відкрита реєстрація на онлайн – вебінар  для адвокатів Сумської області на тему: «Дотримання правил адвокатської етики адвокатом під час надання правової допомоги клієнтам».   

Шановні колеги!

Відкрита реєстрація на онлайн – вебінар  для адвокатів Сумської області на тему: ” «Дотримання правил адвокатської етики адвокатом під час надання правової допомоги клієнтам»».   

Лектор – Буглак Валентина Вікторівна.  

Онлайн – вебінар відбудеться 28 квітня 2023 року у о 16-00 год., тривалість вебінару – 2 год.

Кількість балів – 2.

Просимо звернути увагу, що вебінар присвячений темі дотримання адвокатом правил адвокатської  етики,  а тому буде нараховано 2 бали з адвокатської етики.   

Нагадуємо, що для реєстрації на вебінар для адвокатів Сумської області вам необхідно зайти на сайт Центру акредитації Вищої школи адвокатури, авторизуватись в особистому кабінеті, обрати необхідний вебінар та подати заявку на реєстрацію, після отримання якої Радою адвокатів Сумської області буде підтверджена ваша участь у вебінарі.

Повідомлення про підтвердження реєстрації буде надіслано на вашу електронну адресу.

Після формування списку учасників кожному на електронну адресу в день проведення вебінарів за годину до початку реєстрації буде надіслано посилання на ютуб – канал, де буде відбуватись трансляція вебінару.

За 60 хв. до початку вебінару з’явиться QR – код (на вхід), який вам необхідно буде відсканувати за допомогою свого телефону  для підтвердження своєї участі у вебінарі.  

Після закінчення вебінару на екрані з’явиться QR – код (на вихід), який також необхідно буде відсканувати.

Тести на вебінарі  відсутні.

Рада адвокатів Сумської області