Відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA 2017»

8-9 квітня 2017 року у м. Одеса відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA 2017».

Серед 19 команд у змаганнях приймала участь і команда Ради адвокатів Сумської області – «Зірка».

Потрапивши до так званої «групи смерті» – групи D, команда нашого регіону гідно виглядала на фоні фаворитів турніру.

У дебютній грі на змаганнях такого рівня сумські адвокати розійшлися миром з колегами з Рівненщини, яких на ігровий майданчик вивів голова Ради адвокатів Рівненської області Луцюк Павло Сергійович. По ходу зустрічі нашим хлопцям доводилося двічі відіграватися, і як підсумок – 2:2 на табло. Перший історичний гол нашої команди на свій рахунок записав Бондар Валерій, а завдяки м’ячу капітана команди Грищенка Дмитра сумчани здобули заліковий бал.

У другому матчі нашим гравцям протистояли срібні призери попереднього розіграшу Кубку UNBA 2016 – команда адвокатів Київської області «KRBA Team», яка виступає під керівництвом професійного тренера та відомого футзального гравця команди Екстра-Ліги «ЛТК-ІнБев-НПУ» Валерія Директоренка та є постійним учасником різноманітних футзальних змагань у м. Києві. Протягом усього матчу на майданчику точилась рівна боротьба і за 90 секунд до закінчення зустрічі рахунок був нічийний – 0:0. Не реалізувавши стовідсотковий момент біля воріт киян, менш ніж за 30 секунд до фінального свистка спрацювало неписане футбольне правило, і столична команда святкувала мінімальну перемогу.

В останньому матчі групи D, який, на превеликий жаль, вже не мав турнірного значення була зафіксована перемога нашої команди над футболістами з Хмельницької області – 3:0.

У підсумку наша команда посіла третє місце у групі та не змогла пробитися до стадії чвертьфіналів..

Перемогли у турнірі Кубок UNBA 2017 адвокати з Черкаської області, які у фіналі обіграли харків’ян, а суперники нашої команди по групі з Рівного здобули бронзові нагороди, кияни ж стали четвертими.

Незважаючи на те, що перший млинець виявився дещо глевким, гра «Зірки» залишила по собі приємне враження та сподобалась глядачам, а отриманий адвокатами Сумщини неоціненний досвід допоможе здобути звитяги на футбольних полях вже у найближчому майбутньому!

 Верхній ряд: Шпаков Анатолій, Діброва Костянтин, Чернишенко Дмитро, Грищенко Дмитро, Клещенко Олександр, Бондар Валерій

Нижній ряд: Сенча Олег, Гриценко Борис, Неговєлов Андрій

 

Підсумкова таблиця групи «D»