У 2021 році розпорядженням Голови НААУ створено регіональне представництво молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» у Сумській області

Шановні колеги!

У 2021 році розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України створено регіональне представництво молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» у Сумській області, регіональним представником якого призначено адвоката Ольгу Якименко.

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, що створений у НААУ. Це молоді, успішні адвокати та правники, які готові працювати над підвищенням професійної майстерності та зміцненням авторитету адвокатури в суспільстві.

Мета – кар’єрний зріст молодих адвокатів, впровадження модернізованих навчальних форматів та нетворкінгових платформ, із використанням сучасних стандартів адвокатської̈ професії та інтеграції̈ молоді в роботу органів адвокатського самоврядування, популяризація професії̈ «адвокат» серед правників, підвищення авторитету адвокатури в Україні та її просування на міжнародній арені.

Для приєднання до команди молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» необхідно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3lPq00J.