Турнір з футзалу серед аматорів «Кубок Голови Ради адвокатів Сумської області 2019»

16 березня 2019 року з 9-00 до 14-00 години у спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160 відбудеться турнір з футзалу серед аматорів «Кубок Голови Ради адвокатів Сумської області 2019».

Змагання проводитимуться за ініціативи Ради адвокатів Сумської області та її голови Олександри Михайлівни Ковальової, за підтримки ректора СНАУ Володимира Івановича Ладики, декана юридичного факультету СНАУ Світлани Іванівни Запари, за сприяння Федерації футзалу міста Суми, з метою популяризації здорового способу життя та футзалу серед адвокатів, зміцнення дружніх зв’язків між представниками юридичних професій та у рамках підготовки команди Ради адвокатів Сумської області до участі в Національному турнірі з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2019», який проходитиме 13-14 квітня 2019 року у м. Дніпро.

Запрошуємо адвокатів, їхніх помічників та стажистів, а також усіх бажаючих, підтримати колег у спортивних змаганнях.

P.S.: звертаємось до адвокатів, помічників та стажистів нашого регіону з проханням приєднуватись до КОМАНДИ в якості гравців, адміністраторів, тренерів, спонсорів та вболівальників. Разом – до нових звитяг!!!