Щодо внесків на реалізацію адвокатського самоврядування за 2021 рік

Шановні колеги!

На рахунок Ради адвокатів Сумської області надійшло декілька проплат внесків на реалізацію адвокатського самоврядування за 2021 рік, платники по яким невідомі (при заповненні  банком поля «призначення платежу» ПІБ особи, яка здійснювала оплату, не помістилось в цю графу), а тому адміністратор ведення ЄРАУ не має змоги внести дані про оплату до Єдиного реєстру адвокатів України.

Прохання до вас у найкоротший термін перевірити стан сплати внесків через особистий кабінет адвоката на сайті НААУ , розділ «Платежі» (у ньому відображаються всі сплачені вами  та внесені до ЄРАУ платежі).

У випадку, якщо  ваш платіж не відображається в особистому кабінеті, прохання надати Раді адвокатів Сумської області копію квитанції про оплату внеску за 2021 рік для звірки.

Копію квитанції можна принести до Ради адвокатів Сумської області або надіслати скан-копію з супровідним листом на електронну пошту Ради адвокатів Сумської області (o.kovalyova@mail.unba.org.ua).            

Нижче наводимо проплати, платники по яким невідомі.

Кошти на рахунок ради надійшли 13.01.2021 року, сплачено  через АТ «Ощадбанк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Кошти на рахунок ради надійшли 14.01.2021 року, сплачено  через АТ «Ощадбанк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

 Кошти на рахунок ради надійшли 15.01.2021 року, сплачено  через АТ «Ощадбанк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Кошти на рахунок ради надійшли 15.01.2021 року, сплачено  через АТ «Ощадбанк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Кошти на рахунок ради надійшли 18.01.2021 року, сплачено через АТ «Райффайзен Банк Аваль»,  можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Кошти на рахунок ради надійшли 28.01.2021 року, сплачено через АТ «Райффайзен Банк Аваль»,  можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Кошти на рахунок ради надійшли 29.01.2021 року, сплачено через АТ «Альфа – Банк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради

Кошти на рахунок ради надійшли 03.02.2021 року, сплачено  через АТ «Ощадбанк», можливо проплата була на день чи два раніше до надходження коштів на рахунок ради.

Рада адвокатів Сумської області