Продовжується реєстрація на вебінар для адвокатів Сумської області на тему: «Особливості здійснення захисту у справах, де проводилось НС(Р)Д», лектор – Сербіна А.В.

Шановні колеги!

Продовжується реєстрація на вебінар  для адвокатів Сумської області на тему: «Особливості здійснення захисту у справах, де проводилось НС(Р)Д», лектор – Сербіна А.В.  

Вебінар відбудеться 27.08. 2021 року о 16-00 год.

Нагадуємо, що для реєстрації на вебінар для адвокатів Сумської області вам необхідно зайти на сайт Центру акредитації Вищої школи адвокатури, авторизуватись в особистому кабінеті, обрати необхідний вебінар та подати заявку на реєстрацію, після отримання якої Радою адвокатів Сумської області буде підтверджена ваша участь у вебінарі.

Повідомлення про підтвердження реєстрації буде надіслано на вашу електронну адресу.

Після формування списку учасників кожному на електронну адресу в день проведення вебінарів за годину до початку реєстрації буде надіслано посилання на ютуб – канал, де буде відбуватись трансляція вебінару.

За 60 хв. до початку вебінару з’явиться QR – код (на вхід), який вам необхідно буде відсканувати за допомогою свого телефону  для підтвердження своєї участі у вебінарі.  

Для сканування QR – коду вам необхідно встановити на свій мобільний телефон сканер  QR – кодів.

Після закінчення вебінару на екрані з’явиться QR – код (на вихід), який також необхідно буде відсканувати.

Просимо звернути увагу, що згідно з новим Порядком підвищення кваліфікації тестування є обов’язковою умовою зарахування не менше 2-х балів по кожному вебінару, а тому вебінар, проведення якого заплановано 27.08.2021 року, буде містити тести.

Порядок тестування наступний:

Після закінчення вебінару на екрані з’явиться QR – код (на вихід), який вам необхідно буде відсканувати для підтвердження закінчення  участі у вебінарі.

Після сканування  QR – коду (на вихід) у вашому особистому кабінеті Центру акредитації ВША будуть доступні тести, після успішного проходження яких вам буде зараховано два бали за участь у вебінарі.

Просимо звернути увагу, що деякі тестові питання можуть містити декілька правильних варіантів відповіді.

 У разі виникнення питань звертайтесь заступника голови Ради адвокатів Сумської області Маслової Олени Євгеніївни, яка є відповідальною за підвищення кваліфікації адвокатами Сумського регіону (тел. 0506049912).

Рада адвокатів Сумської області