Повідомляємо про відкриття реєстрації на вебінар для адвокатів Сумської області, проведення якого заплановано на 30.10.2020 року

Семінар

Шановні колеги!

 Повідомляємо про відкриття реєстрації на вебінар для адвокатів Сумської області, проведення якого заплановано на 30.10.2020 року з 16-00 год. до 18-00 год., відкрита.

Тема: «Докази та доказування»

Для реєстрації на вебінар  вам необхідно зайти на сайт Центру акредитації Вищої школи адвокатури, авторизуватись в особистому кабінеті, обрати необхідний вебінар та подати заявку на реєстрацію, після отримання якої Радою адвокатів Сумської області буде підтверджена ваша участь у вебінарі.

Повідомлення про реєстрацію буде надіслано на вашу електронну адресу.

Після формування списку учасників кожному на електронну адресу 30.10.2020 року буде надіслано посилання на ютуб – канал, де буде відбуватись трансляція вебінару.

Просимо звернути увагу, що за 30 хв. до початку вебінару зявиться QRкод (на вхід), який вам необхідно буде відсканувати за допомогою свого телефону для підтвердження своєї участі у вебінарі.  

Після закінчення вебінару на екрані зявиться QRкод (на вихід), який також необхідно буде відсканувати.

По закінченню вебінару вам буде нараховано 2 бали, повідомлення про що буде надіслано вам Центром акредитації ВША на електронну адресу, а також відображатись у вашому особистому кабінеті.

Рада адвокатів Сумської області