Повідомляємо про відкриття додаткових 120 місць на семінар з підвищення кваліфікації

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рада  адвокатів  Сумської  області  повідомляє про відкриття додаткових 120 місць на семінар з підвищення кваліфікації, який відбудеться 18 липня 2020 року о 10-00 год. в м. Суми

Просимо звернути увагу, що кількість місць є обмеженою, загальна кількість місць  – 370 чол. (на даний момент вільними залишаються 120 місць).

Участь у семінарі  безкоштовна.

Зареєструватись на захід можна на сайті Центру акредитації Вищої шкоди адвокатури (https://cpd.hsa.org.ua)

При собі мати QR-код (який буде надіслано на електронну адресу адвоката після реєстрації на захід на сайті  Центру акредитації Вищої шкоди адвокатури),  посвідчення адвоката,  у разі його відсутності – паспорт та свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

    Також повідомляємо, що QR-коди, які адвокати отримали раніше, не втрачають свою силу і адвокатам, які були зареєстровані на семінар з підвищення кваліфікації на 28.03.2020 року (в подальшому дата проведення семінару переносилась на 30.05.2020 року), не потрібно буде повторно реєструватися на захід з підвищення кваліфікації, проведення якого перенесено на 18.07.2020 року .

Семінар відбудеться у приміщенні Конгрес – центру Сумського державного університету за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (напроти Зарічного районного суду міста Суми).