ДО УВАГИ АДВОКАТІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рада  адвокатів  Сумської  області  повідомляє,  що  12 листопада 2016 року в м. Полтава відбудеться семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Полтавської та Сумської  областей.

Організатор: Національна асоціація адвокатів України.

Прохання  до адвокатів, які виявили бажання взяти участь у заходів з підвищення кваліфікації, в строк до 20 жовтня 2016 року повідомити Раду адвокатів Сумської області за телефонами:

  • 0508225100 (голова Ради адвокатів Сумської області Ковальова Олександра Михайлівна);
  • 0506049912 (заступник голови Ради адвокатів Сумської області Маслова Олена Євгеніївна);
  • 0508112123 (секретар Ради адвокатів Сумської області Біцан Ольга Миколаївна);
  • 0665104031 (член Ради адвокатів Сумської області Сітайло Юлія Анатоліївна).

 

Прохання з питанням щодо участі у семінарі визначитись в найкоротший термін, оскільки Раді адвокатів Сумської області в залежності від кількості адвокатів, які будуть брати участь в семінарі, необхідно замовити відповідну кількість автобусів для організації поїздки адвокатів до м. Полтава.

Крім цього, просимо адвокатів, які будуть їхати до м. Полтава власним транспортом,  повідомити про це Раду адвокатів Сумської області під час здійснення реєстрації для участі у семінарі за вказаними вище номерами телефонів.

Програма заходу та більш детальна інформація про проведення семінару буде розміщена згодом на сайті Національної асоціації адвокатів України та сайті Ради адвокатів Сумської області.