30 листопада 2019 року о 10 год. 00 хв. відбудеться семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Сумської області

                                        ШАНОВН І КОЛЕГИ!

Рада адвокатів  Сумської   області  повідомляє,  що  о 10  год. 00 хв. 30 листопада   2019  року  в  приміщенні Конгрес-Центру СумДУ  за  адресою:  м. Суми, вул. Покровська, 9/1  відбудеться  семінар  з  підвищення кваліфікації  для  адвокатів  Сумської області з  наступної тематики:

Тема 1: Негласні слідчі (розшукові) дії, на що  потрібно адвокату звернути  увагу

Лектор: Бауман Юрій  Тіберійовичкеруючий  партнер  адвокатського   об,єднання «БАУМАН   КОНДРАТЮК» ( 2 години)

Тема 2: Шлюбний  договір: варто чи  ні?

Лектор:  Ганна Гаро, сімейний   адвокат, сімейний  медіатор, кандидат юридичних наук, Голова Комітету з сімейного права НААУ,  викладач  Вищої  Школи   Адвокатури  (2  години)

Тема 3:  Правила  адвокатської  етики

Лектор:  Кравченко  Павло  Андрійович  –  адвокат, член  ВКДКА (1  година)

Тривалість семінару – 5 годин (з 10-00 год. до 15-00 год. без перерви на обід).

Реєстрація на семінар здійснюється через електронну реєстраційну форму, яка розміщена на сайті Центру акредитації Вищої шкоди адвокатури НААУ (http://cpd.hsa.org.ua). У разі підтвердження оператором з підвищення кваліфікації вашої участі на семінарі, на вашу електронну пошту буде надіслано QR – код, який необхідно буде пред’явити при прибутті на семінар для  реєстрації прибуття та участі у семінарі. 

Звертаємо увагу адвокатів з інших регіонів, що у зв’язку з обмеженою кількістю місць перевага в реєстрації буде надаватись адвокатам, які обліковуються в Раді адвокатів Сумської області.